Tuğba Büyüküstün Kimdir Hayatı Fotoğrafları

Tuğba Büyüküstün Kimdir?

5 Temmuz 1982 yılında doğan Tuğba Büyüküstün, 33 yaşında oyunculuk kariyerinde hızla ilerlemektedir. Yengeç burcu kadını olarak net bir yengeç kadınını gerek nezaketi gerek güzelliği ile ortaya koymaktadır.

2003 yılında Sultan makamı dizisinde oyunculuk hayatına giriş yapan Tuğba, 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisinde rol alan ve oyunculuk hayatı için etkili bir başarı elde eden Büyüküstün; ailesi İstanbul’a geldikten doğmasına rağmen aile olarak Erzurum kökenli olmaktadır. Diğer ismi ise Hatice olarak bilinmektedir. Ela gözleri, duru esmer teni, Çikolata kahvesi renginde ve sırtına inen saçları, uzun boyu ve çekici fiziği ile olağanüstü güzelliğe sahip olmaktadır.

Ortalama 23 yaşlarında oyunculuk hayatına adım atan Tuğba Büyüküstün öncesinde reklam filmlerinde de rol almış görülmektedir. Gülizar, Ihlamurlar Altında, 20 Dakika, Gönülçelen, Babam ve Oğlum, sınav dizi ve filmlerinde rol alan Büyüküstün, hali hazırda Kara Para Aşk dizisinde oyunculuk hayatına devam etmektedir.

Ayrıca eğitim hayatını da devam ettirip bitiren Tuğba, Mimar Sinan Üniversitesinde, sahne dekorları ve kostüm tasarımı bölümünden mezun olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda özel hayatına da vakit ayırmayı başaran Tuğba Büyüküstün 2005 yılında Bülent İnal ile evlenmiş ancak 2007 yılında boşanmıştır. 28 Temmuz 2011 yılında ise Paris’te oyuncu Onur Saylak ile dünya evine girmiştir. Maya ve Toprak adlı ikiz kızları 19 Ocak 2012 de dünyaya gelmiş görülmektedir.

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak