Sinem Kobal Kimdir Hayatı Fotoğrafları

Sinem Kobal Kimdir?

28 yaşında olan ve 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sinem Kobal dizi, tiyatro, reklam, sunucu ve film oyunculuğu yapmaktadır. Çok küçük yaşta bale eğitimi almaya başlayan güzel oyuncu, okul hayatı sırasında sporla yakından ilgilenmiştir.

Dormen Tiyatrosu ile oyunculuk kariyerine ilk adımı atan Sinem Kobal, 13 yaşında iken Dadı dizisi ile ilk televizyon dizisi deneyimini kazanmıştır. Dizide Kenan Işık, Haldun Dormen ve Gülben Ergen gibi çok önemli isimler ile oynama fırsatı elde eden güzel yıldızın oyunculuk kariyeri başlamış oldu. Dizinin bitmesinden sonra tiyatro çalışmalarına geri dönmüş ve liseyi de bitirdikten sonra Beykent Üniversite’si Güzel Sanatlar Fakültesine başlamış, Sahne ve Gösteri bölümünden mezun olmuştur.

2004 yılında ilk kez Okul adlı film ile sinemaya adım atmış ve ardından 2006 yılında Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu ile ikinci kez bir sinema filminde yer almıştır.  2006 ile 2009 yılında yer aldığı Selena adlı dizi oldukça çok sevilmiş ve güzel oyuncunun daha çok tanınmasını sağlamıştır.

Düz ve dalgalı saçlara sahip olan Sinem Kobal çoğunlukla doğal koyu sarı saç rengini tercih etmektedir. Genellikle spor giyinmeyi tercih eden oyuncu abiyelerinin rahat olmasına özen gösteriyor. Genelde beslenmesine dikkat ediyor ve sağlıklı besinler tüketmeye özen gösteriyor.

 

Sinem Kobal’ın Fotoğrafları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sinem Kobal’ın Videoları

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak