Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır Biliyor Musunuz?

indir (14)
KALICI MAKYAJ NERELERE UYGULANIR?
Kaşlar, gözlere ve dudak çevresine yapılır.Makyaj hakkında bir çok şeyden şikayetçi olan bayanlar kalıcı makyaj yapabilirler.

KALICI MAKYAJ
Yüzün belirli kısımlarına yani kaş,göz ve dudaklara boyanın enjekte edilmesi boyanın silinmeyen türüdür.Bu uygulama çoğu zaman başarılıdır.Kalıcı makyaj uzman ellerde yapılmalıdır.Bu yüzden her güzellik merkezinde yapılmaması gereken bir işlemdir.

 

 

KALICI MAKYAJ YAPILIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN MADDELER
1)Kalıcı makyaj yaptırırken kısa bir süreliğine de olsa canınız yanabilir.Bu uygulama yapıldıktan sonra kaşların suyla temas etmemesi lazım.

2)Kalıcı makyaj yapılırken kendi cilt renginizi ve saç renginizi iyi bir şekilde tespit etmelisiniz ki görünüşte bozukluk olmasın

3)Kalıcı makyaj yaparken kullanılan aletlerin sadece sizin üzerinizde kullanıldığından emin olun aksi taktirde Mikrop kapabilirsiniz.

4)Kalıcı makyaj yaklaşık iki yıl süre ile kalır.Renk giderek silikleşmeye başlar,isterseniz bir daha uygulama yapabilirsiniz.

5)Göz bölgesini daha belirgin ve derin bakışlar elde etmek isteyen bayanlar,göz altlarına kalem sürülmüş gibi görünüm yakalayabilirler.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak