iPhone 6-Apple Store

indir (7)
iPhone 6 yalnızca daha büyük değil,her açıdan daha gelişmiş.Çok güçlü ve daha verimlidir.Kusursuz metal yüzeyi,yeni Retina HD ekranla mükemmel bir uyum içerisinde,donanım ve yazılımın olağanüstü birlikteliği, kesintisiz bir form ve her anlamda daha üstün,yeni bir iPhone nesli yarattı.

ŞİMDİYE KADAR Kİ EN BÜYÜK VE EN İNCE iPhone.
Kusursuz bir şekilde birleşen cam ve metal,yenilenen profil ve daha bir çok ayrıntı ve sonuçta daha büyük ekrana sahip bir iPhone ortaya çıktı.

DAHA BÜYÜK BİR EKRAN DEĞİL DAHA İYİ BİR EKRAN,
Daha geniş izleme açılarıyla bile yüksek kontrast sağlayan,parlak renklere sahip ve daha büyük Multi-Touch ekran tasarlamak ise tamamen farklı bir iş yeni Retina HD ekranla bunun olduğu söylenebilir.

BÜYÜK GÜÇ,YÜKSEK VERİMLİLİK.
64 bit masaüstü sınıfı mimariyle tasarlanan yeni A8 çip,daha büyük bir ekranı çalıştırırken bile gücünden bir şey kaybetmez.M8 yardımcı hareket işlemcisi,gelişmiş sensörlerden yeni barometreden etkin bir şekilde veri toplar ve iPhone6,gelişmiş pil ömrüyle hiç olmadığı kadar uzun süre boyunca daha fazlasını kullanılmasını ve çok daha fazla şey yapabilmeyi sağlar.
EN GÜÇLÜ KAMERANIN ARKASINDA Kİ GÜÇ,
iPhone6 daki İSight kamera,A8 çipte Apple tasarımı yerleşik bir video kodlayıcısına ve görüntü sinyal işlemcisine sahiptir.Yeni Focus pixel,geliştirilmiş yüz algılama,kesintisiz otomatik netleme,gelişmiş gürültü azaltma gibi yeni kamera ve video özelliklerini destekler.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak