Çağatay Ulusoy Kimdir Hayatı Fotoğrafları

Çağatay Ulusoy Kimdir?

 Son dönemlerin en sevilen yakışıklı oyuncularından biri olan Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 tarihinde İstanbul’ da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulamam Sistemleri bölümünde eğitim gördüğü esnada 2010 yılında girdiği Best Model of Turkey adlı yarışmada birinci olarak tüm dikkatleri üzerine çekti.

Üniversite eğitimine devam ederken gelen oyunculuk tekliflerini değerlendirmek için aynı zamanda usta oyuncu Ayla Algan’ dan oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bunun yanı sıra güçlendirmek için Vahide Perçin ve eski eşi Altan Gördüm’ ün sanat okulu olan Akademi 35 Buçuk ‘ ta da haftada iki kez oyunculuk dersi almaya devam etmiştir.

2011 yılında figüran oyuncu olarak yer aldığı Arka Sokaklar dizisi ve Recep İvedik adlı sinema filminden sonra ilk başrolü oynadığı Adını Feriha Koydum adlı dizide rol aldı. Adını Feriha Koydum adlı dizide Emir Sarrafoğlu adlı zengin bir genci canlandıran Çağatay Ulusoy,  başrolleri Hazal Kaya ve Vahide Perçin gibi oyuncularla paylaştı.

Dizinin devam ettiği esnada 2011 yılında Anadolu Kartalları adlı sinema filmi ile beyazperdede ilk kez önemli bir rolde yer almıştır. Filmde canlandırdığı Üsteğmen Ahmet Onur karakteri izleyici tarafından büyük beğeni almıştır.

Adını Feriha Koydum dizisinde rol arkadaşının diziden ayrılması sonucu dizinin farklı versiyonları yayına girse de beklenen reytingi alamayarak yayından kaldırıldı. Bunun sonrasında Çağatay Ulusoy 2013 yılında başrollerini Serenay Sarıkaya ile paylaştığı Med Cezir adlı dizide rol almaya başladı.

  Çağatay Ulusoy’un Fotoğrafları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çağatay Ulusoy’un videoları

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak