Begüm Topçu Kimdir Hayatı Filmleri Ve Fotoğrafları

Begüm Topçu Kimdir Hayatı Filmleri Ve Fotoğrafları

Begüm Topçu 3 Haziran 1985 Ankara doğumludur. Güzel oyuncu lise hayatını 2003 yılında Ankara’da tamamladıktan sonra, 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Oyunculuk hayatına da eğitim hayatına devam ettiği Ankara’da başlamıştır.

Son zamanlarda popüler diziler arasında olan denizyıldızı dizisinin başrol oyuncularındandır. Yine aynı dizide rol aldığı Cantuğ Turay ile hayatını birleştirmiştir. Birlikte kurdukları ritüel sanat merkezi kariyeri açısından oldukça önemlidir. Beraber yaptıkları işe bir ek olaraksa Matruşka isimli oyunda rol almaktadırlar. Oyunculuğuyla göz dolduran güzel oyuncunun sesinin güzelliği de tartışılmaz bir gerçektir. Öyle ki palavra şarkısını yorumlaması oyunu izleyenlerin aklında kalan bir ayrıntıdır.

Oyunculukta yetenek kadar fiziksel özelliklerde önemlidir. 1.58 boyunda ve 45 kiloda olan oyuncu hemen hemen her role girebilecek boy ve kilodadır. Her ne kadar ekranlarda kendisini sarışın olarak görsek de aslında saç rengi kumraldır. Göz rengi ise ela. Ayrıca ikizler burcundadır. Günlük dizi çekiminde boş vakit yaratma sıkıntısından yakınsa da dizi hayatında başarıyı yakaladığı 6. sezonu çekmesinden de açıkça görülmektedir. Hafta içi her gün yayınlanan dizisi de akıllarda kalıcı bir iz bırakmaktadır ve oyunculuk hayatında kalıcı olmak çok önemlidir.

İlerleyen zamanlarda kendisini sinema hayatında görmek istediğini söyleyen güzel oyuncu yeteneği ve güzelliği sayesinde çok daha iyi yerlere gelebileceği aşikârdır. Severek takip ettiğimiz oyuncuya kariyer hayatında başarılar, özel hayatında ise mutluluklar diliyoruz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak