Başak Burcu Şubat 2015

Başak Burcu Şubat 2015

Merhabalar sevgili başak burcu mensupları, 2015 Şubat ayında sizler için yeni kapılar açılıyor. Bu ay içinde yeni iş alanları keşfedeceksiniz ve bu iş alanları için yeni insanlarla tanışacaksınız. Eğer girişken davranırsanız yeni iş ortaklıkları kuracak, bu ortaklıklardan uzun yıllar boyunca kazanacaksınız.

Kariyeriniz açısından yeni planlar yapacaksınız. Eğer bu planların kusursuz bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınıza çıkacak küçük detayları sakın atlamayın. Ayrıntıları daima düşünün. Bazı başak burçları sanatsal olarak yükselişe geçeceklerdir. Bireysel olarak hedeflerinizde değişkenlikler olabilir. Bu durum sebebiyle sürekli kariyerinizi düşündüğünüz için, aile içi ilişkilerde kısmi aksaklıklar meydana gelebilir.

Şubat ayı içinde zaman zaman ilişkilerinizde gerginlikler olabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu küçük tartışmaları gözünüzde çok fazla büyütmeyin. Hatta bu tartışmalar sırasında eskiden yaşadığınız sorunlar da gündeme gelebilir. Yer yer sevdiklerinizden ayrılıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

Kariyer hedefleri doğrultusunda sevgilinizi ihmal edebilirsiniz. Onunla oturun ve sorunları çözmek için konuşun. Bir taraftan kariyer yaparken bir taraftan da yeni aşk fırsatları yakalayabilirsiniz. Yaşam kalitenizin üst düzeyde olmasını istiyorsunuz ve bu nedenle fırsatları değerlendirmek isteyeceksiniz. Yoğun iş temposundan dolayı sinirli ve yorgun olabilirsiniz. Kendinize dikkat edin. Beslenmenize dikkat edin. Spor yapmaktan kaçınmayın. Hobilerinizi bir kenara atmayın. Bu tavsiyelere uyduğunuz zaman kendinizi daha rahat ve zinde hissedeceksiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak